Batman Ticaret Borsası
BATMAN TİCARET BORSASI İLETİŞİM
1995 YILI HAZİRAN AYINDA KURULAN BORSAMIZ TÜRKİYE’NİN EN GENÇ BORSALARINDAN OLUP, İLK YILLARINDA İKİ ODALI BİR BÜRODA, İKİ PERSONEL İLE HİZMET VERİRKEN BUGÜN ÜÇ KATLI BİNADA 10 PERSONEL İLE FAALİYETİNİ SÜRDÜRMEKTEDİR.
20. YILINI KUTLAYACAĞIMIZ BU DÖNEMDE ÜYELERİMİZE HİZMET YOLUNDA İLİMİZ İÇİN BİRÇOK İLKİ YERİNE GETİRMİŞ OLMANIN KIVANCI İLE ÇALIŞMAYA DEVAM ETMEKTEYİZ.

BATMAN TİCARET BORSASI OLARAK BATMANA ÇIRÇIR ATIKLARI GERİ DÖNÜŞÜMÜNÜ KAZANDIRDIK. BÖYLELİKLE İLİMİZDEKİ ÇIRÇIR TESİSİLERİNİN ATIKLARININ TEKRARDAN EKONOMİYE KAZANDIRMIŞ BULUNDUK.

 BORSAMIZ, İLİMİZDE SERACILIĞIN GELİŞMESİ AMACIYLA İLK SERAYI BATMAN’A KAZANDIRMIŞTIR. AKABİNDE İLİMİZDEKİ GİRİŞİMCİLİK RUHU CANLANARAK ARDI ARDINA SERA KURULUMLARI GERÇEKLEŞTİ.

ÜYE VE TÜCCARIMIZIN TANITIMINA YARDIMCI OLAN BATMAN TİCARET BORSASI REHBERİNİ TÜM TÜRKİYEDE İLGİLİ KURUM VE KURULUŞLAR İLE PAYLAŞARAK İLİMİZİN VE ÜYELERİMİZİN TANITIMINI SAĞLAMAYA ÇALIŞTIK.
BİRÇOK GENCİMİZİN İŞ SAHİBİ OLABİLMESİ AMACIYLA VERDİĞİMİZ GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ BAŞARI İLE TAMAMLAYAN GENÇLERİMİZ, TİCARİ FAALİYETLERE BAŞLAMIŞTIR.

2013 YILINDA AÇILIŞINI YAPTIĞIMIZ BATMAN TİCARET BORSASI HİZMET BİNASIYLA ÜYELERİMİZİN MENFAATİNE OLACAĞI DÜŞÜNCESİYELE BÖLGENİN EN BÜYÜK LABORATUVAR ALT YAPISINI OLUŞTURDUK. 2015 YILI İÇİNDE YAPIMINI TAMAMLAMAYI HEDEFLEDİĞİMİZ LABORATUVAR İLE İLİMİZ VE BÖLGEMİZE AKREDİTE BİR LABORATUVAR KAZANDIRACAĞIZ. HİZMET BİNAMIZDA ALICI VE SATICILARIN BULUŞACAĞI ELEKTONİK SATIŞ SALONUNU ÜYELERİMİZİN KULLANIMINA HAZIR HALE GETİRMİŞ BULUNMAKTAYIZ. AYRICA YİNE ÜYELERİMİZİN HİZMETİNE SUNMAK ÜZERE FİRESİZ ALIM SATIMIN YAPILABİLECEĞİ, BELİRLİ PERİODLARLA KALİBRE EDİLEN KANTAR FAAL OLARAK ÇAIŞMAKTADIR. HİZMET BİNAMIZDA TOPLANTI ODALARI, EĞİTİM SINIFLARI VE BEKLEME ODALARI İLE ÜYE MEMNUNİYETİNİ DİKKATE ALARAK STANDARDIMIZI ÜST SEVİYEYE ÇIKARMAYI HEDEFLEDİK.
BORSAMIZA KURDUĞUMUZ OTOMASYON PROGRAMI İLE ÜYELERİMİZİN İŞLEMLERİNİ ANINDA TAMAMLAYIP, GEREK DUYULAN İSTATİKİ VERİLERİ HEMEN ÜYELERİMİZ İLE PAYLAŞABİLİYORUZ.

AYRICA ÜYELERİMİZE YÖNELİK BİRÇOK BİLGİLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRMİŞ BULUNMAKTAYIZ.  ÖZELLİKLE HİBE VE DESTEK FİNANS TOPLANTILARIMIZ İLE ÜYELERİMİZİN İŞ GELİŞTİRME VE BÜYÜME HEDEFLERİNE DESTEK OLACAK TOPLANTILARIMIZI SÜREKLİLEŞTİRMEYE DEVAM EDİYORUZ.
2013-2014 YILLARIN DA ÜYELERİMİZ İLE BİRLİKTE KATILDIĞIMIZ FRANSA’NIN PARİS ŞEHRİNDEKİ GIDA FUARI VE ALMANYA’NIN HANOVER KENTİNDEKİ DÜNYANIN EN BÜYÜK TARIM VE HAYVANCILIK FUARI İLE DÜNYADAKİ GELİŞMELERİ YAKINDAN TAKİP ETME İMKANI BULDUK.

DEĞERLİ ÜYELERİMİZ BORSAMIZ KURULDUĞU YILLARDAN BERİ ÜYELERİMİZDEN GELEN BEKLENTİLER DOĞRULTUSUNDA YÖNETİLİYOR. GELİŞİME AÇIK OLAN BORSAMIZ 2013 YILINDA ISO 9001-2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ STANDARTLARINI UYGULAMAYA BAŞLAMIŞ VE TÜRK AKREDİTASYON KURUMU TARAFINDAN SERTİFİKALANDIRILMIŞTIR. 2014 YILINDA BORSAMIZIN AVRUPA STANDARTLARINDA ÇALIŞMASI İÇİN BAŞLADIĞIMIZ AKREDİTASYON SÜRECİ DEVAM ETMEKTEDİR VE EN KISA ZAMANDA BORSAMIZ AVRUPA STANDARTLARINA ULAŞACAK; YANİ BEŞ YILDIZLI HİZMET VERECEKTİR.

DEĞERLİ ÜYELERİMİZ, YABANCI DİL DESTEKLİ İNTERNET SAYFASINDAN BORSAMIZ VE ÜYELERİMİZ İLE İLGİLİ DUYURULARI TAKİP EDEBİLİRSİNİZ. BİLGİ GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ. BORSAMIZ BİRİMLERİ İLE KOLAYLIKLA İLETİŞİM KURABİLİRSİNİZ.

BOL KAZANÇLI BİR YIL OLMASI DİLEGİYLE

SEVGİ VE SAYGILARIMI SUNARIM.


          ARİF GÜNEŞ
YÖNETİM KURULU BAŞKANI
 Batman Ticaret Borsası
İLETİŞİM
  • Belge Mahallesi 3212.Sk.
  • Serhat Apt. No.2
  • (Dünya Hast.Karşısı)
  • BATMAN
  • Tlf: 0(488) 215 37 92
  • Tlf: 0(488) 214 64 92
  • Fax: 0(488) 214 64 92
  • batmantb@tobb.org.tr
  © DestekSoft