Yönetim Kurulu Başkanımız Arif GÜNEŞ, Meclis Başkanımız M. Beşir ALTUNÇ, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Genel Sekreterimiz İsa AKDAŞ; TOBB 80. Genel Kurulu’na katılım sağladılar.
Borsamız, TOBB'un 80. Genel Kurulu'na katılım sağladı. 15-16/05/2024
![Borsamız, TOBB'un 80. Genel Kurulu'na katılım sağladı. 15-16/05/2024](http://www.batmantb.org.tr/wp-content/uploads/2024/05/GNpNgEwW0AAa-cc-1-1355x1020.jpeg)
Yönetim Kurulu Başkanımız Arif GÜNEŞ, Meclis Başkanımız M. Beşir ALTUNÇ, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Genel Sekreterimiz İsa AKDAŞ; TOBB 80. Genel Kurulu’na katılım sağladılar.