Borsamız Genel Sekreteri İsa AKDAŞ; Nusaybin Ticaret Borsası ev sahipliğinde düzenlenen “Nusaybin, Kızıltepe, Batman ve Diyarbakır Ticaret Borsaları Kıyaslama Çalıştayı”na katılım sağladı.
Kıyaslama çalıştayında; İyi uygulama paylaşımları, yeni nesil hizmetler, borsacılık faaliyetleri ve yeni akreditasyon standardı gözden geçirilerek karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu. Ev sahipliğinden dolayı Nusaybin Ticaret Borsası’na teşekkür ederiz.
![](http://www.batmantb.org.tr/wp-content/uploads/2023/09/2.jpg)
![](http://www.batmantb.org.tr/wp-content/uploads/2023/09/3.jpg)